http://katalizatory-slaskie.pl/gliwice.html http://katalizatory-podlaskie.com.pl/suwalki.html

Co to watogodzina? Skrót, jakiego najczęściej używamy to Wh, jednostka energii elektrycznej. Kiedy używamy określenia watogodzin? Wtedy, kiedy chcemy określić czas pracy przy użyciu konkretnej ilości prądu.

Valvoline

Takich jednostek poza lekcjami fizyki używają wszyscy elektrycy, elektrotechnicy oraz mechanicy. Przykładem używania takich jednostek są chociażby właściciele samochodów, którzy posiadają, chociaż szczątkową wiedzę na temat tego, co znajduje się pod maską ich samochodu.

Chociaż w pierwszej kolejności chce się powiedzieć, że do jeżdżenia samochodem nie jest potrzebny prąd to nic bardziej mylnego prąd jest jak najbardziej potrzebny, ale samochód jest swoisty sposób samowystarczalny, a to wszystko dzięki jego budowie i przewodzeniu prądu przez silnik i akumulator. Im dłużej silnik samochodu pracuje tym akumulator jest bardziej naładowany zdarza się, że wychodząc szybko z samochodu nie wyłączymy świateł wówczas po powrocie do samochodu nie możemy odpalić silnika i zastanawiamy się, co się stało, a to po prostu akumulator, który cały czas był wykorzystywany przez reflektory uległ rozładowaniu wtedy właśnie okazuje się najczęściej, że nie jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami prostownika i szukamy kogoś, kto takowy posiada oraz użyczy nam prądu ze swojego samochodu dodatkowo powinniśmy posiadać wiedzę na temat tego, jaki prąd stały posiada samochód, od który ów prąd pożyczamy, bo jeśli jest niższy od naszego po pierwsze nam nie Pomoże po drugie rozładuje go a unieruchomi pomocny samochód i jego kierowcę.