www.12blot.pl http://sklep.skoda.pl/pl/skodadobrarada/cleverfoto.html

Wiele przyszłych mam zastanawia się, gdzie powinna się rozglądać za ubraniami, które będą idealne dla powiększającego się brzuszka. Oczywiście, spora część z nich już na początku wpada w panikę, bo wszystkie dotychczasowe rzeczy stają się za małe, za ciasne albo zwyczajnie przestają się korzystnie prezentować na zmienionym ciele. Wybór odzieży ciążowej zresztą mocno je przytłacza – w końcu każda nadal chce się czuć dostatecznie kobieco. Ubrania ciążowe sprzedawane są przede wszystkim w specjalnych sklepach, dedykowanych specjalnie dla pań, spodziewających się dziecka. Plusem tego typu salonów jest ogromny wybór oraz zgromadzenie kilku części garderoby w jednym miejscu, dzięki czemu klientki mogą bez trudu skompletować strój.

Niestety, ubrania te nie muszą się podobać każdemu, ponieważ nie są to raczej wymyślne kroje – producenci stawiają raczej na wygodę ciężarnej, nie podążając za ówczesnymi trendami. Co więcej, ceny często są znacznie wyższe niż w zwykłych sklepach odzieżowych. Kobiety, którym zależy na „noszeniu się” zgodnie z obowiązującą modą, mogą odwiedzić popularne sieciówki. Wbrew pozorom, wiele z nich oferuje także kolekcje dla mam, które są jak najbardziej na topie, a nie kosztują więcej od ubrań, proponowanych w tym samym sklepie przeciętnemu klientowi. Istnieje także możliwość zamawiania ubrań za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjnego bądź sklepów internetowych.

Ceny są tam zwykle bardzo okazyjne, jednak trzeba pamiętać, że wybranej rzeczy nie można wcześniej przymierzyć, a zwroty nietrafionego towaru często wymagają sporo zachodu.