Wynajem wózków widłowych - tutaj http://www.blognavi.pl/po-godzinach/530-kiss-ride-czyli-miejsce-gdzie-pocalujesz-sie-w-pelni-legalnie

Nowy akumulator powinien z powodzeniem działać w naszym pojeździe przez kilka lat. Jednakże zdarzają się sytuacje, gdy po krótkim okresie użytkowania akumulator, mimo ładowania, słabnie. W takich sytuacjach, zanim udamy się do sklepu i kupimy nowy akumulator, możemy spróbować zregenerować ten stary.

hella sklep

Może się okazać, że przyniesie to efekty i dalej będzie generował prąd do rozruchu auta. Nie wiesz jak zregenerować akumulator? Zatem podpowiadamy Ci, jak to zrobić. Do regeneracji akumulatora należy zaopatrzyć się w odpowiednie przedmioty.

Należy przygotować elektrolit, czyli roztwór kwasu siarkowego przeznaczony do akumulatorów, wodę destylowaną, strzykawkę, rękawice i okulary ochronne oraz prostownik. Należy zacząć od wyjęcia akumulatora, otworzeniu go i usunięciu elektrolitu do jakiegoś pojemnika. Jeżeli zauważysz, że płytki ulegają rozwarstwianiu, oznacza to, że akumulator nie nadaje się do regeneracji, a trzeba go wymienić na nowy.

Następnie należy wlać do celi wodę destylowaną i dokładnie wypłukać wnętrze z zanieczyszczeń. Po wylaniu brudnej wody, należy ponownie dolać wodę destylowaną. Następnie należy podłączyć akumulator do prostownika ustawiając odpowiednie natężenie – około 20 razy mniejsze niż pojemność akumulatora.

Ładowanie powinno odbywać się przez około 2-3 dni. Po odłączeniu należy wylać wodę destylowaną i wlać do akumulatora elektrolit. Kolejnym krokiem jest ponowne ładowanie, po którym należy rozładować baterię i ponownie naładować.

Po wykonaniu takich czynności akumulator będzie gotowy do ponownego użytkowania.