oleje sprężarkowe http://katalizatory-zachodniopomorskie.com.pl/szczecinek.html

Fabryka akumulatorów rozruchowych LOXA z Żarek jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości akumulatorów o różnym zastosowaniu. Produkuje ona baterie rozruchowe do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, maszyn rolniczych i autokarów w pojemnościach od 36 do 230 Amperogodzin. LOXA Sp.

z.o.o.

posiada również bogatą ofertę akumulatorów bezobsługowych w pojemnościach 50-96 Amperogodzin. Wśród produktów wysokiej jakości znajduje się też szeroki wybór akumulatorów dla użytkowników motocykli, skuterów i quadów. LOXA jak większość dużych i rozwijających się firm dba o środowisko naturalne.

Certyfikaty unijne oraz nowoczesna technologia produkcji sprawiają, że produkcja prowadzona w tej firmie jest przyjazna dla natury. Akumulatory LOXA prezentowane były podczas kilku dużych targów na terenie Europy i uzyskały w oczach ekspertów naprawdę wysokie notowania. Wysoką jakość oraz efektywność akumulatorów od LOXA zapewnia innowacyjny System Zarządzania Jakością który jest w pełni zgodny z normą EN ISO 9001:2008.

Przedsiębiorstwo swoją przygodę z produkcją akumulatorów rozpoczęło już w roku 2004 ale zespół utalentowanych inżynierów oraz inwestycje w bogaty i nowoczesny park maszynowy zmienił zwykły zakład produkcyjny w firmie o standardzie światowym. Najlepiej świadczą o tym jednak nie certyfikaty i normy ale pozytywne opinie klientów, które bardzo łatwo można znaleźć niemal na każdym forum o tematyce motoryzacyjnej. Warto się z nimi zapoznać i przy następnej wymianie akumulatora sprawdzić czy oferta LOXA nie przypadnie nam do gustu.