rehabilitacja.ealergie.com.pl

Przy przeprowadzce na własną rękę musimy liczyć się z tym, że różne rzeczy mogą się nam przytrafić, dlatego warto rozważyć wykupienie polisy ubezpieczeniowej. Jeśli korzystamy z usług firmy przeprowadzkowej, to na ogół ona bierze odpowiedzialność za bezpieczne przewiezienie naszego dobytku. Jeśli przeprowadzkę przeprowadzamy sami, warto rozważyć wykupienie polisy ubezpieczeniowej. To szczególnie ważne, jeśli w przewożonym przez nas dobytku znajdują się przedmioty o wyjątkowo dużej wartości.

Pamiętajmy, że przeprowadzka bywa dość skomplikowana, przewozimy wiele rzeczy, więc w jej trakcie naprawdę niewiele trzeba, aby paść ofiarą złodziei. W trakcie transportu nietrudno też o jakiś wypadek, w trakcie którego możemy nieodwracalnie uszkodzić część naszych rzeczy. Ubezpieczenie sprawi, że przynajmniej jakoś zrekompensujemy sobie ewentualne straty. Polisę ubezpieczeniową dotyczącą przeprowadzki mają w ofercie właściwie prawie wszystkie firmy ubezpieczeniowe.

Przed podpisaniem umowy warto jednak dokładnie przestudiować jej zapisy i dokładnie wyjaśnić zasady wypłaty odszkodowania.