http://montibello.pl/skin-product/arude-refining-eye-cream/ http://epelo.pl/produkty/asortyment/fryzjerstwo/wlosy/koloryzacja-wlosow/preparaty-przed-i-po,2,21868

Chcąc zadbać o swoje dłonie, zwłaszcza w sezonie jesiennych szarug i zimowych mrozów, powinniśmy korzystać nie tylko z chemicznych kosmetyków czy zabiegów w gabinetach urody, ale także domowych sposobów i własnoręcznie przygotowanych specyfików. Przesuszona i zmęczona skóra dłoni na pewno odżyje, jeśli zafundujemy jej maseczkę z ziemniaka, do przygotowania której potrzebujemy jedynie dwa ugotowane ziemniaki, żółtko jaja kurzego oraz trzy łyżki ciepłego mleka. Rozgniecione ziemniaki i rozbite jajko należy wymieszać z mlekiem i tak przygotowaną mieszankę nałożyć na skórę dłoni na około 15 minut.

Derma Solution Sp. z o.o.

Po wykonaniu tego domowego zabiegu, skóra powinna być gładka i przyjemna w dotyku. Nie ulega wątpliwości, że ziemniaczana kuracja na dłonie może okazać się bardzo skuteczna, bowiem duża zawartość skrobi i białka w ziemniakach powoduje, że skóra dłoni staje się wygładzona, odżywiona oraz zdrowo rozjaśniona. Jest to więc zabieg, który warto wypróbować w swoim małym, łazienkowym SPA.